Travel Life - podróże życia

(+ 48) 535 90 61 62

Szanowni Państwo,

podstawą udanych wakacji jest właściwie dobrana oferta. Nasi doradcy wakacyjni chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby spełnić Państwa marzenia o idealnym urlopie. W razie pytań, zawsze chętnie pomożemy!

Wybór oferty

jest możliwy na dwa sposoby:

  • samodzielne szukanie oferty - jeśli sprawia Państwu przyjemność przeglądanie i wybieranie ofert, zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki znajdującej się na stronie głównej www.travellife.pl. Przy takim sposobie wyszukiwania mogą okazać się przydatne dodatkowe informacje, które znajdują się na stronie - Poradnik. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami.
  • pomoc doradcy wakacyjnego – wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, by otrzymać najlepsze oferty.

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych każde biuro obowiązuje ta sama cena na daną ofertę. Jeśli znajdą Państwo dokładnie taką samą ofertę w niższej cenie w innym biurze, proszę o kontakt z naszym biurem!

Założenie rezerwacji

Po znalezieniu najlepszej oferty, można dokonać rezerwacji wstępnej poprzez kontakt z konsultantem lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie i klikając przycisk „rezerwuj". Rezerwacja wstępna nie jest jeszcze rezerwacją wiążącą w rozumieniu kodeksu cywilnego, nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów, a sprawi, że nasz doradca sprawdzi i potwierdzi dostępność, cenę końcową oraz zatrzyma miejsca dla Państwa na czas dokonywania formalności. Następnie zostanie dla Państwa przygotowana umowa zgłoszenie, która wraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa będzie wysłana do Państwa mailem.

Potwierdzenie rezerwacji

Aby rezerwacja wstępna stała się rezerwacją wiążącą musimy otrzymać mailem lub faksem podpisaną umowę wraz z warunkami uczestnictwa i potwierdzeniem dokonania wpłaty na konto przed upływem określonego przez doradcę czasu. Nie dopełnienie formalności w określonym czasie może skutkować bezkosztowym anulowaniem wstępnej rezerwacji, dlatego ważne jest aby w razie potrzeby skontaktowali się Państwo z naszym doradcą. Po otrzymaniu dokumentów zostaje zawarta umowa między Klientem a Biurem Turystycznym, a rezerwacja wstępna zostanie zmieniona w rezerwację stałą. Wszelkie zmiany w rezerwacji stałej mogą być wprowadzone zgodnie z Warunkami Uczestnictwa danego organizatora, dlatego koniecznie należy zapoznać się z nimi przed odesłaniem dokumentów. Przed wyjazdem otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji na podstawie którego odbiera się bilety i voucher na lotnisku. W przypadku ofert z dojazdem własnym otrzymają Państwo vouchery mailem lub pocztą na wskazany przez Państwa adres.

Zapraszamy do rezerwacji!

Opublikowane na stronach www.travellife.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
© 2010 - 2013 Travel Life All Rights Reserved.